CAP.EL.33uF 200V 12x20 5MM 105C L.ESR SAMWHA - WL2D336M12020BB
- Marka: SAMWHA
- Ürün Kodu: WL2D336M12020BB
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺10.31
- Vergisiz Fiyat: ₺8.59
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMWHA |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | WL |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 33 uF |
| Voltaj Değeri | 200 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 590 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 5000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 12.5 mm |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: CAP.EL.33uF 200V 12x20 5MM 105C L.ESR SAMWHA - WL2D336M12020BB, WL2D336M12020BB, Kapasitörler
