CAP.EL.33uF 200V 12x20 5MM 105C L.ESR SAMWHA - WL2D336M12020BB
- Marka: SAMWHA
- Ürün Kodu: WL2D336M12020BB
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMWHA |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | WL |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 33 uF |
| Voltaj Değeri | 200 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 590 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 5000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 12.5 mm |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: CAP.EL.33uF 200V 12x20 5MM 105C L.ESR SAMWHA - WL2D336M12020BB, WL2D336M12020BB, Kapasitörler