CAP.EL.330uF 35V 10x10 85C SMD - SC1V337M10010VR
- Marka: SAMWHA
- Ürün Kodu: SC1V337M10010VR
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 330 uF |
| Voltaj Değeri | 35 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 360 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 85 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 10 mm |
| Uzunluk | 10 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: CAP.EL.330uF 35V 10x10 85C SMD - SC1V337M10010VR, SC1V337M10010VR, Kapasitörler