CAP.EL.330uF 35V 10x10 85C SMD - SC1V337M10010VR
- Marka: SAMWHA
- Ürün Kodu: SC1V337M10010VR
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺12.91
- Vergisiz Fiyat: ₺10.76
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMWHA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | SC |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 330 uF |
| Voltaj Değeri | 35 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 360 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 85 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 10 mm |
| Uzunluk | 10 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: CAP.EL.330uF 35V 10x10 85C SMD - SC1V337M10010VR, SC1V337M10010VR, Kapasitörler
