CAP.EL.2200uF 10V 10x16 5MM 85C TB SAMWHA - SD1A228M10016PA
Ürün Detayları
KategoriAlüminyum Kapasitörler
Üretici FirmaSAMWHA
Paket TipiAMMO PACK
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Kapasitör TipiElectrolytic
SerilerSD
Montaj TipiTHT
Kılıf / KasaRadial
Kapasitans2200 uF
Voltaj Değeri10 VDC
Tolerans±20 %
Bacak Aralığı5 mm
Bacak FormuN/A
Dalgalanma Akımı1.051 A
ESR @ FrekansıN/A
Empedans @ FrekansıN/A
Kullanım Ömrü @ Sıcaklık2000 Hrs @ 85 °C
UygulamalarGeneral Purpose
Çap10 mm
Uzunluk16 mm
GenişlikN/A
YükseklikN/A
Çalışma Sıcaklığı-40 °C ~ +85 °C
PolarizasyonPolar
ÖzelliklerN/A
Etiketler: CAP.EL.2200uF 10V 10x16 5MM 85C TB SAMWHA - SD1A228M10016PA, SD1A228M10016PA, Kapasitörler