CAP.EL.1uF 50V 4x5.3 85C SMD SAMWHA - SC1H105M04005VR
- Marka: SAMWHA
- Ürün Kodu: SC1H105M04005VR
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMWHA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | SC |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 1 uF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 10 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 85 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 4 mm |
| Uzunluk | 5.3 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: CAP.EL.1uF 50V 4x5.3 85C SMD SAMWHA - SC1H105M04005VR, SC1H105M04005VR, Kapasitörler