CAP.EL.100uF 400V 22x35 105C SNAP-IN SAMWHA - HE2G107M22035HA
Ürün Detayları
KategoriAlüminyum Kapasitörler
Üretici FirmaSAMWHA
Paket TipiBOX
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Kapasitör TipiElectrolytic
SerilerHE
Montaj TipiTHT
Kılıf / KasaSnap-IN (2Pin)
Kapasitans100 uF
Voltaj Değeri400 VDC
Tolerans±20 %
Bacak Aralığı10 mm
Bacak FormuN/A
Dalgalanma Akımı560 mA
ESR @ FrekansıN/A
Empedans @ FrekansıN/A
Kullanım Ömrü @ Sıcaklık2000 Hrs @ 105 °C
UygulamalarGeneral Purpose
Çap22 mm
Uzunluk35 mm
GenişlikN/A
YükseklikN/A
Çalışma Sıcaklığı-25 °C ~ +105 °C
PolarizasyonPolar
ÖzelliklerN/A
Etiketler: CAP.EL.100uF 400V 22x35 105C SNAP-IN SAMWHA - HE2G107M22035HA, HE2G107M22035HA, Kapasitörler