CAP.EL.100uF 16V 8x5 2.5MM 85C TB SAMWHA - SE1C107M08005PE
- Marka: SAMWHA
- Ürün Kodu: SE1C107M08005PE
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMWHA |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | SE |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 100 uF |
| Voltaj Değeri | 16 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 2.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 157 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 85 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 8 mm |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: CAP.EL.100uF 16V 8x5 2.5MM 85C TB SAMWHA - SE1C107M08005PE, SE1C107M08005PE, Kapasitörler