CAP.CER.2.2nF 250VAC 5MM 20% X1Y2 THT SAMWHA - SCE2E222M10FF5
- Marka: SAMWHA
- Ürün Kodu: SCE2E222M10FF5
Ürün Detayları
| Kategori | Seramik Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMWHA |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial Disc |
| Kapasitans | 2.2 nF |
| Voltaj Değeri | 250 VAC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Dielektrik Malzeme | X1Y1 |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler: CAP.CER.2.2nF 250VAC 5MM 20% X1Y2 THT SAMWHA - SCE2E222M10FF5, SCE2E222M10FF5, Kapasitörler