CAP.CER.2.2nF 1000V 5MM 10% Y5P - EKB3A222K10FK5
- Marka: SAMWHA
- Ürün Kodu: EKB3A222K10FK5
Ürün Detayları
| Kategori | Seramik Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMWHA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial Disc |
| Kapasitans | 2.2 nF |
| Voltaj Değeri | 1 kVDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Dielektrik Malzeme | N/A |
| Çap | 10 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler: CAP.CER.2.2nF 1000V 5MM 10% Y5P - EKB3A222K10FK5, EKB3A222K10FK5, Kapasitörler