RES.(6432) 2512 22K Ohms 5% 1W 100PPM - RC6432J223CS
Ürün Detayları
KategoriSMT - SMD ve Çip Dirençler
Üretici FirmaSAMSUNG
Paket TipiTAPE&REEL
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Kılıf / Kasa2512 (6432 Metric)
Direnç Değeri22 k Ohms
Tolerans±5 %
Güç1 W
UygulamalarGeneral Purpose
BileşimThick Film
Uzunluk6.4 mm
Genişlik3.2 mm
Yükseklik0.55 mm
Çalışma Voltajı200 V
Sıcaklık Katsayısı±100 PPM/°C
Montaj TipiSMT
Etiketler: RES.(6432) 2512 22K Ohms 5% 1W 100PPM - RC6432J223CS, RC6432J223CS, Dirençler