RES.(3216) 1206 390 Ohms 5% 1/4W 100PPM - RC3216J391CS
- Marka: SAMSUNG
- Ürün Kodu: RC3216J391CS
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | SAMSUNG |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Direnç Değeri | 390 Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1/4 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 200 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: RES.(3216) 1206 390 Ohms 5% 1/4W 100PPM - RC3216J391CS, RC3216J391CS, Dirençler