MLCC (1005) 0402 100nF 10VDC ±10% X7R - CL05B104KP5NNND
- Marka: SAMSUNG
- Ürün Kodu: CL05B104KP5NNND
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0402 (1005 Metric) |
| Kapasitans | 100 nF |
| Voltaj Değeri | 10 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 1 mm |
| Genişlik | 0.5 mm |
| Yükseklik | 0.5 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: MLCC (1005) 0402 100nF 10VDC ±10% X7R - CL05B104KP5NNND, CL05B104KP5NNND, Kapasitörler