MLCC (0816) 0306 1uF 4VDC ±20% X7S - CL01Y105MR5NLNC
- Marka: SAMSUNG
- Ürün Kodu: CL01Y105MR5NLNC
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMSUNG |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0306 (0816 Metric) |
| Kapasitans | 1 uF |
| Voltaj Değeri | 4 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Uzunluk | 0.8 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.5 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7S |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: MLCC (0816) 0306 1uF 4VDC ±20% X7S - CL01Y105MR5NLNC, CL01Y105MR5NLNC, Kapasitörler