MLCC (0603) 0201 10nF 10VDC ±10% X5R - CL03A103KP3NNNC
- Marka: SAMSUNG
- Ürün Kodu: CL03A103KP3NNNC
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0201 (0603 Metric) |
| Kapasitans | 10 nF |
| Voltaj Değeri | 10 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 0.6 mm |
| Genişlik | 0.3 mm |
| Yükseklik | 0.3 mm |
| Dielektrik Malzeme | X5R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +85 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: MLCC (0603) 0201 10nF 10VDC ±10% X5R - CL03A103KP3NNNC, CL03A103KP3NNNC, Kapasitörler