RELAY POWER 6A 24VDC PCB TYPE 14PIN PT570524 - PT570524
- Marka: RUBYCON
- Ürün Kodu: PT570524
- Stok Durumu: Stokta
₺304.98
- Vergisiz Fiyat: ₺254.15
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | PT (8-1419111-7) |
| Röle Tipi | Relay General |
| Montaj Tipi | Socket |
| Pin Sayısı | 14 Pin |
| Kontak Formu | 4PDT (4 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 6 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 24 VAC |
| Kontak Voltajı | 400 VAC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | 192 Ohms |
| Bobin Gücü | N/A |
| Uzunluk | 28 mm |
| Genişlik | 22.5 mm |
| Yükseklik | 29 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Nickel (AgNi) |
| Sertifikasyon | cURus, VDE |
Etiketler: RELAY POWER 6A 24VDC PCB TYPE 14PIN PT570524 - PT570524, PT570524, Röleler ve Röle Soketleri

