RES.AL.CLAD 50W 120m Ohms 5% POWER CHASSIS - RA-50W-R12J
- Marka: ROHM
- Ürün Kodu: RA-50W-R12J
- Stok Durumu: Stokta
₺153.97
- Vergisiz Fiyat: ₺128.31
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kaplama Dirençler |
| Üretici Firma | OEM |
| Paket Tipi | BULK&BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Pin Tipi | Axial |
| Direnç Değeri | 120 m Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 50 W |
| Bileşim | Power |
| Özel Özellik | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Voltajı | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 70 mm |
| Genişlik | 21.5 mm |
| Yükseklik | 16 mm |
| Sıcaklık Katsayısı | N/A |
Etiketler: RES.AL.CLAD 50W 120m Ohms 5% POWER CHASSIS - RA-50W-R12J, RA-50W-R12J, Dirençler

