RES.M.OXIDE 2W-S 100 Ohms ±5% FLAME PROOF THT - RSF2WSJT-73-100R
- Marka: SIMCOM
- Ürün Kodu: RSF2WSJT-73-100R
- Stok Durumu: Stokta
₺2.60
- Vergisiz Fiyat: ₺2.17
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | THT - DİP Dirençler |
| Üretici Firma | YAGEO |
| Paket Tipi | TAPE&BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Tipi | Axial |
| Direnç Değeri | 100 Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 2 W-S |
| Bileşim | Metal Oxide |
| Özel Özellik | Flame Proof |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Voltajı | 350 V |
| Çap | 4.5 mm |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Sıcaklık Katsayısı | ±300 PPM/°C |
Etiketler: RES.M.OXIDE 2W-S 100 Ohms ±5% FLAME PROOF THT - RSF2WSJT-73-100R, RSF2WSJT-73-100R, Dirençler

