RES.M.FILM 2W-S 120K Ohms ±1% Automotive(AEC-Q200) - MFR2WSFTF52-120K
Ürün Detayları
KategoriTHT - DİP Dirençler
Üretici FirmaYAGEO
Paket TipiTAPE&BOX
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Montaj TipiTHT
Pin TipiAxial
Direnç Değeri120 k Ohms
Tolerans±1 %
Güç2 W-S
BileşimMetal Film
Özel ÖzellikStandard Product
UygulamalarAutomotive(AEC-Q200)
Çalışma Voltajı500 V
Çap4.5 mm
Uzunluk11.5 mm
GenişlikN/A
YükseklikN/A
Sıcaklık Katsayısı±100 PPM/°C
Etiketler: RES.M.FILM 2W-S 120K Ohms ±1% Automotive(AEC-Q200) - MFR2WSFTF52-120K, MFR2WSFTF52-120K, Dirençler