RES.C.FILM 1W 6.8 Ohms 5% THT - CFR1145JA-T6R80
- Marka: WCN GROUP
- Ürün Kodu: CFR1145JA-T6R80
- Stok Durumu: Stokta
₺2.43
- Vergisiz Fiyat: ₺2.03
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | THT - DİP Dirençler |
| Üretici Firma | VIKING |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Tipi | Axial |
| Direnç Değeri | 6.8 Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1 W |
| Bileşim | Carbon Film |
| Özel Özellik | Standard Product |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Voltajı | 450 V |
| Çap | 11.5 mm |
| Uzunluk | 4.5 mm |
| Genişlik | 35 mm |
| Yükseklik | N/A |
| Sıcaklık Katsayısı | N/A |
Etiketler: RES.C.FILM 1W 6.8 Ohms 5% THT - CFR1145JA-T6R80, CFR1145JA-T6R80, Dirençler
