RES.(6432) 2512 100 Ohms 0.01% 1/2W 5PPM - AR12TTS1000
- Marka: WCN GROUP
- Ürün Kodu: AR12TTS1000
- Stok Durumu: Stokta
₺40.77
- Vergisiz Fiyat: ₺33.98
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | VIKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 2512 (6432 Metric) |
| Direnç Değeri | 100 Ohms |
| Tolerans | ±0.01 % |
| Güç | 1 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thin Film |
| Uzunluk | 6.4 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 150 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±5 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: RES.(6432) 2512 100 Ohms 0.01% 1/2W 5PPM - AR12TTS1000, AR12TTS1000, Dirençler
