RES.(2012) 0805 510 Ohms 0.1% 1/8W 25ppm AECQ200 - ERA6AEB511V
- Marka: MARXLOW
- Ürün Kodu: ERA6AEB511V
- Stok Durumu: Stokta
₺16.30
- Vergisiz Fiyat: ₺13.59
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0805 (2012 Metric) |
| Direnç Değeri | 510 Ohms |
| Tolerans | ±0.1 % |
| Güç | 1/8 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Bileşim | Thin Film, High Reliability |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.25 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 100 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±25 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: RES.(2012) 0805 510 Ohms 0.1% 1/8W 25ppm AECQ200 - ERA6AEB511V, ERA6AEB511V, Dirençler
