RES.(1608) 0603 100 Ohms 5% 1/10W 200PPM - 0603WAJ0101T5E
- Marka: CHENGDU EBYTE
- Ürün Kodu: 0603WAJ0101T5E
- Stok Durumu: Stokta
₺0.10
- Vergisiz Fiyat: ₺0.08
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | UNIOHM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Direnç Değeri | 100 Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1/10 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.45 mm |
| Çalışma Voltajı | 50 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±200 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: RES.(1608) 0603 100 Ohms 5% 1/10W 200PPM - 0603WAJ0101T5E, 0603WAJ0101T5E, Dirençler
