RELAY SSR 40A INP 3-32VDC OUT 24-280VAC DRG - ZG3NA-40AMP
- Marka: AXBOOM
- Ürün Kodu: ZG3NA-40AMP
- Stok Durumu: Stokta
₺1,082.86
- Vergisiz Fiyat: ₺902.38
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Solid State Röleler |
| Üretici Firma | ASIA DRAGON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | Chassis Mount |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| İletim Direnci | N/A |
| Giriş Voltajı | 3-32 V |
| Yük Akımı | 40 A |
| Yük Voltajı | 24-280 V |
| Çıkış Tipi | AC |
| Sertifikasyon | N/A |
Etiketler: RELAY SSR 40A INP 3-32VDC OUT 24-280VAC DRG - ZG3NA-40AMP, ZG3NA-40AMP, Röleler ve Röle Soketleri
