RELAY SOCKET 8PIN GLOBE OMRON - PL08
- Marka: JB CAPACITORS
- Ürün Kodu: PL08
- Stok Durumu: Stokta
₺265.70
- Vergisiz Fiyat: ₺221.42
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | WÜRTH SANAYİ ÜRÜNLERİ |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | CR2032 |
| Montaj Tipi | With Holder |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Nominal Voltaj | 3 V |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 3.2 mm |
Etiketler: RELAY SOCKET 8PIN GLOBE OMRON - PL08, PL08, Röleler ve Röle Soketleri

