RELAY SAFETY 6A 24VDC 8PST (4 Form A/4 Form B) - SF4D-DC24V
- Marka: UTC
- Ürün Kodu: SF4D-DC24V
- Stok Durumu: Stokta
₺3,068.25
- Vergisiz Fiyat: ₺2,556.87
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güvenlik Röleleri |
| Üretici Firma | PANASONIC(APAC) |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SF |
| Röle Tipi | Relay Safety |
| Montaj Tipi | THT |
| Kontak Formu | 8 PST-NO/NC (4 Form A/4 Form B) |
| Kontak Akımı (Anma) | 6 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 24 VDC |
| Kontak Voltajı | 250 VAC/30VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 20.8 mA |
| Bobin Direnci | 1.15 k Ohms |
| Bobin Gücü | 500 mW |
| Pin Sayısı | 18 Pin |
| Kontak Malzemesi | Silver Tin Oxide (AgSnO), Gold (Au) |
| Sertifikasyon | cURus, TUV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Uzunluk | 53.3 mm |
| Genişlik | 33 mm |
| Yükseklik | 16 mm |
Etiketler: RELAY SAFETY 6A 24VDC 8PST (4 Form A/4 Form B) - SF4D-DC24V, SF4D-DC24V, Röleler ve Röle Soketleri

