RELAY 5A 12VDC 1A1B 250VAC - DSP1-L2-DC12V-F
- Marka: UTC
- Ürün Kodu: DSP1-L2-DC12V-F
- Stok Durumu: Stokta
₺230.30
- Vergisiz Fiyat: ₺191.92
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | PANASONIC(APAC) |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DSP |
| Röle Tipi | Relay Power Polarized |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 8 Pin |
| Kontak Formu | DPST-NO/NC (1 Form A/1 Form B) |
| Kontak Akımı (Anma) | 5 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 12 V |
| Kontak Voltajı | 250 VAC/30 VDC |
| Bobin Tipi | Latching, Dual Coil |
| Bobin Akımı | 25 mA |
| Bobin Direnci | 480 Ohms |
| Bobin Gücü | 300 mW |
| Uzunluk | 20.2 mm |
| Genişlik | 11 mm |
| Yükseklik | 10 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +65 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Sertifikasyon | cURus, VDE |
Etiketler: RELAY 5A 12VDC 1A1B 250VAC - DSP1-L2-DC12V-F, DSP1-L2-DC12V-F, Röleler ve Röle Soketleri

