RELAY 40A 24VDC 1PNC SCREW MOUNTING DRAGON - JQX-50F-1Z-DC24V
- Marka: AXBOOM
- Ürün Kodu: JQX-50F-1Z-DC24V
- Stok Durumu: Stokta
₺236.88
- Vergisiz Fiyat: ₺197.40
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | ASIA DRAGON |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | JQX-50F |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | Screw Mount |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Kontak Formu | SPDT (1 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 30 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | 40 A |
| Bobin Voltajı | 24 V |
| Kontak Voltajı | 250 VAC/30 VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | 230 Ohms |
| Bobin Gücü | 2.5 W |
| Uzunluk | 45.8 mm |
| Genişlik | 38.5 mm |
| Yükseklik | 48 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Sertifikasyon | CE, CQC, ISO/TS 16949, ISO 9001 |
Etiketler: RELAY 40A 24VDC 1PNC SCREW MOUNTING DRAGON - JQX-50F-1Z-DC24V, JQX-50F-1Z-DC24V, Röleler ve Röle Soketleri

