MLCC (3225) 1210 1uF 100VDC X7R - 12101C105KAZ2A
- Marka: REFOND
- Ürün Kodu: 12101C105KAZ2A
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺18.97
- Vergisiz Fiyat: ₺15.80
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KYOCERA AVX |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1210 (3225 Metric) |
| Kapasitans | 1 uF |
| Voltaj Değeri | 100 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 1.55 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | Boardflex Sensitive |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: MLCC (3225) 1210 1uF 100VDC X7R - 12101C105KAZ2A, 12101C105KAZ2A, Kapasitörler
