PIEZO ELEMENTS 50.00x0.27MM 2.1-kHz 75nF - KLS3-FT-50T-2.1A1
- Marka: YINHONGTAI
- Ürün Kodu: KLS3-FT-50T-2.1A1
- Stok Durumu: Stokta
₺19.72
- Vergisiz Fiyat: ₺16.43
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Buzzer ve Piezo Elemanları |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Giriş Voltajı | N/A |
| Frekans | 2.1 kHz |
| Empedans | 300 Ohms |
| Kapasitans | 75000 pF |
| Bağlantı Stili | N/A |
| Seriler | FT |
| Çap | 50 mm |
| Yükseklik | 0.27 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler: PIEZO ELEMENTS 50.00x0.27MM 2.1-kHz 75nF - KLS3-FT-50T-2.1A1, KLS3-FT-50T-2.1A1, Ses Ürünleri
