RES.(3216) 1206 442 Ohms 1% - RC02G442RF
- Marka: PHILIPS
- Ürün Kodu: RC02G442RF
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | PHILIPS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Direnç Değeri | 442 Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | N/A |
| Sıcaklık Katsayısı | N/A |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: RES.(3216) 1206 442 Ohms 1% - RC02G442RF, RC02G442RF, Dirençler