FUSE CERAMIC 6X32 2,5A 500V FF GOULD - FUSE-70.125.40
- Marka: OUPIIN
- Ürün Kodu: FUSE-70.125.40
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺121.75
- Vergisiz Fiyat: ₺101.45
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | SIBA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | N/A |
| Sigorta Tipi | Cartridge (Ceramic) |
| Montaj Tipi | Holder |
| Kılıf / Kasa | 6.3x32mm |
| Akım Değeri | 2.5 A |
| Voltaj Değeri (AC) | 500 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | N/A |
| Tepki Süresi | Very Fast Blow |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | N/A |
| Erime Değeri (I²t) | N/A |
| Çap | 6.3 mm |
| Uzunluk | 32 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Sertifikasyon | N/A |
Etiketler: FUSE CERAMIC 6X32 2, 5A 500V FF GOULD - FUSE-70.125.40, FUSE-70.125.40, Sigorta Bileşenleri

