FUSE CERAMIC 22X50 20A 500V DIAZED DII SIBA - SIBA-1000507/20
- Marka: OUPIIN
- Ürün Kodu: SIBA-1000507/20
- Stok Durumu: Stokta
₺176.98
- Vergisiz Fiyat: ₺147.48
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | SIBA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | N/A |
| Sigorta Tipi | Ceramic |
| Montaj Tipi | Holder |
| Kılıf / Kasa | DII (E27) |
| Akım Değeri | 20 A |
| Voltaj Değeri (AC) | 500 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | N/A |
| Tepki Süresi | Fast Blow |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | 100 kA |
| Erime Değeri (I²t) | 100 A² s |
| Çap | 22 mm |
| Uzunluk | 50 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Sertifikasyon | N/A |
Etiketler: FUSE CERAMIC 22X50 20A 500V DIAZED DII SIBA - SIBA-1000507/20, SIBA-1000507/20, Sigorta Bileşenleri

