FUSE CERAMIC 14X51 6A 690V FAST - SIBA-5012406/6A
- Marka: OUPIIN
- Ürün Kodu: SIBA-5012406/6A
- Stok Durumu: Stokta
₺740.27
- Vergisiz Fiyat: ₺616.90
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | SIBA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | N/A |
| Sigorta Tipi | Cartridge (Ceramic) |
| Montaj Tipi | Holder |
| Kılıf / Kasa | 14x51mm |
| Akım Değeri | 6 A |
| Voltaj Değeri (AC) | 690 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | N/A |
| Tepki Süresi | Fast Blow |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | 200 kA |
| Erime Değeri (I²t) | 18 A² s |
| Çap | 14 mm |
| Uzunluk | 51 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Sertifikasyon | N/A |
Etiketler: FUSE CERAMIC 14X51 6A 690V FAST - SIBA-5012406/6A, SIBA-5012406/6A, Sigorta Bileşenleri

