MOSFET DIS. 44A 650V N-CH TO220F - FCPF067N65S3
- Marka: ONS (FAIRCHILD)
- Ürün Kodu: FCPF067N65S3
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220F |
| Teknoloji | SuperFET III |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 44 A |
| Voltaj | 650 V |
| Rds On | 67 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 46 W |
| Trr | 435 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler: MOSFET DIS. 44A 650V N-CH TO220F - FCPF067N65S3, FCPF067N65S3, Mosfetler