MOSFET DIS. 44A 650V N-CH TO220F - FCPF067N65S3
- Marka: ONS (FAIRCHILD)
- Ürün Kodu: FCPF067N65S3
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺279.99
- Vergisiz Fiyat: ₺233.32
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220F |
| Teknoloji | SuperFET III |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 44 A |
| Voltaj | 650 V |
| Rds On | 67 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 46 W |
| Trr | 435 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler: MOSFET DIS. 44A 650V N-CH TO220F - FCPF067N65S3, FCPF067N65S3, Mosfetler
