BUZZER PIEZO W/O CIRCUIT 10V 1.1-KHZ PANEL MOUNT - EPT-35A1110L
- Marka: NXP
- Ürün Kodu: EPT-35A1110L
- Stok Durumu: Stokta
₺44.79
- Vergisiz Fiyat: ₺37.32
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SANCO |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Piezo |
| Sürücü Devresi | Without Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | Peak-Peak |
| Voltaj Değeri | 10 V |
| Voltaj Aralığı | 1-30 V |
| Frekans | 1.1 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 85 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | 3 mA |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Pin Aralığı | N/A |
| Seriler | EPT |
| Çap | 46 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 8.5 mm |
Etiketler: BUZZER PIEZO W/O CIRCUIT 10V 1.1-KHZ PANEL MOUNT - EPT-35A1110L, EPT-35A1110L, Ses Ürünleri

