NEOLINE 106 (900040103) - TESCOM
- Marka: QUECTEL
- Ürün Kodu: TESCOM
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺709.20
- Vergisiz Fiyat: ₺591.00
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | On-Line UPS |
| Üretici Firma | TESCOM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Uygulamalar | General |
| Kapasite | 3000 VA |
| Çıkış Dalga Şekli | Pure Sine Wave |
| Çıkış Voltajı | 208/220/230/240 VAC |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ± 1 |
| Çıkış Frekans Aralığı | 50/60 Hz ± 0.1 Hz |
| Çıkış Transfer Süresi | Zero |
| Giriş Voltajı | 220 VAC |
| Giriş Voltaj Aralığı | 180-280 VAC |
| Giriş Frekansı | 40-70 Hz |
| Gösterge | LCD |
| Alarm | Sounding |
| Gürültü Seviyesi | <50 dBA |
| Haberleşme Tipi | USB |
| Nominal Yedekleme Süresi | 5-10 Min. |
| Şarj Süresi | 4 Hours @ %90 Capacity |
| Pil Tipi | VRLA Battery |
| Dahili Batarya Konfigürasyonu | 6x12 V @ 9 Ah |
| Uzunluk | 291 mm |
| Genişlik | 418 mm |
| Yükseklik | 335 mm |
Etiketler: NEOLINE 106 (900040103) - TESCOM, TESCOM, UPS - Kesintisiz Güç Kaynakları

