MOSFET MOD.104A@25 C 1200V SILICON CARBIDE MOSFET
- Marka: ISABELLENHÜTTE
- Ürün Kodu: WMSC011F12B2P6T
- Stok Durumu: Stokta
₺2,322.66
- Vergisiz Fiyat: ₺1,935.55
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Modül Mosfetler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | WeEnPACK-B2 |
| Teknoloji | Silicon Carbide (SiC) |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 104 A |
| Voltaj | 1200 V |
| Rds On | 8.3 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 142 W |
| Trr | 30 ns |
| Konfigürasyon | Quad |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler: MOSFET MOD.104A@25 C 1200V SILICON CARBIDE MOSFET, WMSC011F12B2P6T

