MOSFET DIS.400mA 3000V N-CH TO-247HV HIGH VOLTAGE - IXTH04N300P3HV
- Marka: OZD-ARDUINO
- Ürün Kodu: IXTH04N300P3HV
- Stok Durumu: Stokta
₺1,713.77
- Vergisiz Fiyat: ₺1,428.14
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247HV |
| Teknoloji | High Voltage |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 400 mA |
| Voltaj | 3000 V |
| Rds On | 190 Ohms |
| Güç Tüketimi | 104 W |
| Trr | 1.1 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler: MOSFET DIS.400mA 3000V N-CH TO-247HV HIGH VOLTAGE - IXTH04N300P3HV, IXTH04N300P3HV, Mosfetler

