MOSFET DIS.150mA 240V P-CH TO92 LOGIC LEVEL THT - BSS92
- Marka: CAMEMAKE
- Ürün Kodu: BSS92
- Stok Durumu: Stokta
₺16.05
- Vergisiz Fiyat: ₺13.38
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | NXP (PHILIPS) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO92 |
| Teknoloji | Logic Level |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 150 mA |
| Voltaj | 240 V |
| Rds On | 20 Ohms |
| Güç Tüketimi | 1 W |
| Trr | 25 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler: MOSFET DIS.150mA 240V P-CH TO92 LOGIC LEVEL THT - BSS92, BSS92, Mosfetler

