MLCC (1608) 0603 100nF 50VDC ±10% X7R - MCF03KTB500104
- Marka: WCN GROUP
- Ürün Kodu: MCF03KTB500104
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺0.16
- Vergisiz Fiyat: ₺0.13
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | VIKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Kapasitans | 100 nF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.8 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: MLCC (1608) 0603 100nF 50VDC ±10% X7R - MCF03KTB500104, MCF03KTB500104, Kapasitörler
