IC-6034 OPAMP GP 4 CIRCUIT 10KHZ 14-TSSOP
- Marka: MICROCHIP
- Ürün Kodu: MCP6034-E/ST
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺175.31
- Vergisiz Fiyat: ₺146.09
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP14 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 4 Channels |
| Bant Genişliği | 10 kHz |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 900 nA |
| Giriş Ofset Voltajı | 150 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 0.9 uA, High-Precision Op Amps |
Etiketler: IC-6034 OPAMP GP 4 CIRCUIT 10KHZ 14-TSSOP, MCP6034-E/ST

