LENS MULTI 2x6 T2M-75x150D 3535/5050 173x71.4MM IP - HZ-SL-173X71-TIIM-R-12H1
- Marka: MASPOWER
- Ürün Kodu: HZ-SL-173X71-TIIM-R-12H1
- Stok Durumu: Stokta
₺106.99
- Vergisiz Fiyat: ₺89.16
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | HONJU OPTICS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Renk | Clear |
| Stil | Rectangular |
| LED Sayısı | 12 in 1 |
| Görüş Açısı | 125 ° |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | N/A |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | PC |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 173 mm |
| Genişlik | 71.4 mm |
| Yükseklik | 5.5 mm |
Etiketler: LENS MULTI 2x6 T2M-75x150D 3535/5050 173x71.4MM IP - HZ-SL-173X71-TIIM-R-12H1, HZ-SL-173X71-TIIM-R-12H1, LED Optikleri

