RES.(3216) 1206 442K Ohms 0.1% 1/4W 25ppm AECQ200 - ERA8AEB4423V
- Marka: MARXLOW
- Ürün Kodu: ERA8AEB4423V
- Stok Durumu: Stokta
₺18.65
- Vergisiz Fiyat: ₺15.54
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Direnç Değeri | 442 k Ohms |
| Tolerans | ±0.1 % |
| Güç | 1/4 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Bileşim | Thin Film, High Reliability |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.6 mm |
| Çalışma Voltajı | 150 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±25 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: RES.(3216) 1206 442K Ohms 0.1% 1/4W 25ppm AECQ200 - ERA8AEB4423V, ERA8AEB4423V, Dirençler
