RES.(1005) 0402 390 Ohms 1% - ERJ2RKF3900X
- Marka: MARXLOW
- Ürün Kodu: ERJ2RKF3900X
- Stok Durumu: Stokta
₺0.41
- Vergisiz Fiyat: ₺0.34
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0402 (1005 Metric) |
| Direnç Değeri | 390 Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1/10 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Bileşim | Precision Thick Film |
| Uzunluk | 1 mm |
| Genişlik | 0.5 mm |
| Yükseklik | 0.35 mm |
| Çalışma Voltajı | 50 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: RES.(1005) 0402 390 Ohms 1% - ERJ2RKF3900X, ERJ2RKF3900X, Dirençler
