FILTER CMC 0804 160MA 4LN 24 OHM SMT
- Marka: MARXLOW
- Ürün Kodu: EXC28CG240U
- Stok Durumu: Stokta
₺37.39
- Vergisiz Fiyat: ₺31.16
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Ortak Mod Bobinler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | EXC28CG |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0804 (2010 Metric), 8 Lead |
| Pin Aralığı | None |
| Teknoloji | N/A |
| Koruma / Ekranlama | N/A |
| Filtre Tipi | Signal Line Filter |
| Number of Lines | 4 |
| İndüktans | None |
| Empedans | 24 Ohms |
| Akım | 160 mA |
| Tolerans | ±25 % |
| DC Direnci (DCR) | 1.5 Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1 mm |
| Yükseklik | 0.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler: FILTER CMC 0804 160MA 4LN 24 OHM SMT, EXC28CG240U

