CAP.FILM 2.2uF 275VDC ±20% RADIAL - ECQUAAF225M
- Marka: MARXLOW
- Ürün Kodu: ECQUAAF225M
- Stok Durumu: Stokta
₺91.23
- Vergisiz Fiyat: ₺76.03
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial Box |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 2.2 uF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 275 VAC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 27.5 mm |
| Bacak Formu | Straight |
| Sınıf | X2 |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 31 mm |
| Genişlik | 14.5 mm |
| Yükseklik | 24.5 mm |
| Kalınlık | 14.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | Safety Regulation |
| Seriler | ECQUA |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene (PP) |
Etiketler: CAP.FILM 2.2uF 275VDC ±20% RADIAL - ECQUAAF225M, ECQUAAF225M, Kapasitörler

