LED DISTANCE PLASTIC 4MM Ø7.00MM - AK-YP-704
- Marka: ROHM
- Ürün Kodu: AK-YP-704
- Stok Durumu: Stokta
₺1.94
- Vergisiz Fiyat: ₺1.62
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Distansları |
| Üretici Firma | OEM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | YP-700 |
| Distance Tipi | Led Round Spacer |
| Vida Dişli/Dişsiz | Unthreaded |
| Thread Size | None |
| Yükseklik | 4 mm |
| Dış Çap | 7 mm |
| İç Çaplar | 3.5 mm |
| Materyal | Polyamid 6 |
| Renk | Natural |
Etiketler: LED DISTANCE PLASTIC 4MM Ø7.00MM - AK-YP-704, AK-YP-704, Distanslar, İzolatörler ve Bağlantı Elemanları
