IC-5526 SWITCHING BUCK REG. 0.9-18V 2A - LSP5526-S8A
- Marka: KORCHIP
- Ürün Kodu: LSP5526-S8A
- Stok Durumu: Stokta
₺12.02
- Vergisiz Fiyat: ₺10.02
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC Anahtarlamalı Step Down Regülatörleri |
| Üretici Firma | LITEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 23 V |
| Çıkış Akımı | 2 A |
| Çıkış Voltajı 1 | Adjustable |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Sayısı | N/A |
| Anahtarlama Frekansı | 340 kHz |
| Verimlilik | N/A |
| Güç | N/A |
| İzolasyon | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: IC-5526 SWITCHING BUCK REG. 0.9-18V 2A - LSP5526-S8A, LSP5526-S8A, Güç Entegreleri
