IC-4N35 OPTOISO 5300V TRANS OUTPUT DIP6 LITEON - LTV-4N35
- Marka: KORCHIP
- Ürün Kodu: LTV-4N35
- Stok Durumu: Stokta
₺5.46
- Vergisiz Fiyat: ₺4.55
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | LITEON |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP6 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.5 V |
| Çıkış Voltajı | 30 V |
| Çıkış Akımı | 100 mA |
| Akım Transfer Oranı | %100 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +100 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3550 VRMS |
| Özellikler | Photocoupler |
Etiketler: IC-4N35 OPTOISO 5300V TRANS OUTPUT DIP6 LITEON - LTV-4N35, LTV-4N35, Optokuplörler, Fotokuplörler ve Optikler
