IC-4506 OPTOCOUPLER TRANSISTOR SMD8 - LTV-4506S-TA1
- Marka: KORCHIP
- Ürün Kodu: LTV-4506S-TA1
- Stok Durumu: Stokta
₺37.07
- Vergisiz Fiyat: ₺30.89
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Gate Sürücü Optokuplörleri |
| Üretici Firma | LITEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Özellikler | Intelligent Power Module and Gate Drive Interface Photocouple |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD8 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 30 V |
| Besleme Akımı | 10 mA |
| Çıkış Akımı | N/A |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
Etiketler: IC-4506 OPTOCOUPLER TRANSISTOR SMD8 - LTV-4506S-TA1, LTV-4506S-TA1, Optokuplörler, Fotokuplörler ve Optikler

