CAP.TANTAL 10uF 16V 20% A CASE (3216) SMD - T491A106M016AT
Ürün Detayları
KategoriTantal Kapasitörler
Üretici FirmaKEMET
Paket TipiTAPE&REEL
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
SerilerT491
Montaj TipiSMT
Kılıf / Kasa KoduA Case
Kılıf / Kasa1206 (3216 Metric)
Kapasitans10 uF
Voltaj Değeri16 VDC
Tolerans±20 %
ESR @ Frekansı3 Ohms
Kullanım Ömrü @ SıcaklıkN/A
UygulamalarGeneral Purpose
Pin AralığıNone
ÇapN/A
Uzunluk3.2 mm
Genişlik1.6 mm
Yükseklik1.8 mm
Çalışma Sıcaklığı-55 °C ~ +125 °C
Etiketler: CAP.TANTAL 10uF 16V 20% A CASE (3216) SMD - T491A106M016AT, T491A106M016AT, Kapasitörler